Ogrodzenia

Ogrodzenie jest nieodłączną częścią każdej posesji - stanowi wizytówkę domu i właściciela. Pełni funkcję bezpieczeństwa i estetyki.

Firma VIKARO specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu ogrodzeń dla klientów indywidualnych i firm. W fazie początkowej dobieramy odpowiednie materiały i wykonujemy wizualizację ogrodzenia (projekt 3D). Następnie po uzgodnieniu wszystkich szczegółów wykonujemy montaż u inwestora.

W swojej ofercie posiadamy materiały ogrodzeniowe firm: Kost-bet, Drewbet, Gladio, Budmat. Ich szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie wyjątkowe ogrodzenie dla siebie.

Proponujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia, które w niepowtarzalny sposób podkreślają współczesną architekturę domu oraz ogrodu: gładkie, łupane, metalowe, z blachy i panelowe.

Ogrodzenie gładkie jest to nowoczesny system ogrodzeniowy, który charakteryzuje się prostymi kształtami. Delikatna linia fug podkreśla geometryczny charakter całości. Idealnie współgra z nowoczesnym budownictwem. Ogrodzenie gładkie świetnie komponuje się z nowoczesnymi przęsłami metalowymi i drewnianymi, stanowiąc przy tym alternatywę dla ogrodzeń łupanych.

Ogrodzenie łupane powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią niepowtarzalne wzornictwo. Ogrodzenie to inspirowane jest naturą, która tworzy najwspanialsze dzieła. Elementy wytwarzane są z najwyższej jakości materiału, a następnie poddawane procesowi łupania. Po takiej obróbce bloczek otrzymuje specyficzną strukturę, imitującą naturalny przekrój skały. Pozyskiwane z różnych zakątków świata kruszywa, posiadają zróżnicowaną barwę - dzięki czemu ciągle powstają nowe kolory, nadające ogrodzeniu niepowtarzalny wygląd.

Ogrodzenia metalowe pełnią rolę nie tylko praktyczną, ale również estetyczną. Cenione są przede wszystkim za trwałość oraz ponadczasowy wygląd. Oferowane przez nas przęsła metalowe zapewniają eleganckie zabezpieczenie na wiele lat. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niepowtarzalne przesła. Pamiętaj, ogrodzenie to wizytówka nie tylko Twojego domu, ale także całej posesji.

Ogrodzenie z blachy jest to nowość na rynku. Połącznie pięknego wyglądu i atrakcyjnej ceny. Dużą zaletą tego ogrodzenia jest prosty montaż, który można wykonać samodzielnie. Kolejną korzyścią jest możliwość łączenia kilku kolorów lub wymiana po jakimś czasie na inne. Produkty dostępne są w kilku rodzajach powłok lakierniczych, charakteryzują się wysoką wytrzymałością na korozję i uszkodzenia mechaniczne. 

Ogrodzenie panelowe jest prostym i popularnym sposobem grodzenia terenu zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zaletą jest szybki montaż i prosta konstrukcja, dlatego zastosowanie ma na działkach, posesjach prywatnych czy terenach firmowych. Charakteryzuje się tanią ceną oraz dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, atmosferyczne, funkcjonalnością i estetyką.

Każde z powyżej wymienionych ogrodzeń można zobaczyć na żywo przy głównej siedzibie firmy VIKARO Bełchatów ul.Zamoście 10

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Licznik odwiedzin: 89587