Projekty 2D/3D

Firma VIKARO specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu projektów w technologii dwuwymiarowej 2D i trójwymiarowej 3D dla klientów indywidualnych oraz firm. Wykonujemy projekty kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń i ogrodów. Projekt zawiera: rzeczywiste wymiary działki, usytuowane budynki z wrysowaną kostką oraz elementami roślin i małą architekturą.

Klient widzi dom z każdej strony, może się „przespacerować” po wrysowanej kostce, można go przesuwać, obracać, dodawać i ucinać elementy. Ewentualne zmiany nanoszone są na bieżąco w siedzibie firmy, aż do zaakceptowania ostatecznej wersji. W dalszym etapie zajmujemy się wyszukiwaniem najlepszej oferty realizacji dla klienta pod względem finansowym i technicznym. Współpracujemy z wieloma firmami brukarskimi, dlatego posiadamy liczne rabaty. Są to doświadczone firmy z wieloletnim stażem, dające 3 letnie gwarancje na swoje usługi.

Co najważniejsze, jeżeli Państwo zakupią u nas materiał i będzie spełniona odpowiednia ilość metrów projekt jest gratis.

Wykonujemy wiele projektów, które cieszą się zadowoleniem klientów i przyciągają następne osoby. Świadczy o tym fakt, że nasi projektanci wykonali projekty aranżacji nawierzchni kostki brukowej dla znanych sportowców Skry Bełchatów Pana Michała Winiarskiego i Mariusza Wlazłego.

Nasze projekty cieszą się również dużym uznaniem znanych producentów kostki, którzy korzystają z naszych usług i zamieszczają je w katalogach reklamowych.

Dużą zaletą firmy VIKARO jest dojazd do klienta i bezpośredni kontakt z nim. Posiadamy również profesjonalne biuro projektowe (gdzie odbywają się wizualizacje projektów), połaczone z ogrodem wystawowym, w którym możemy Państwu pokazać zaprojektowaną kostkę. Wykonujemy projekty dla inwestorów z całej Polski, jeżeli nie jesteśmy w stanie dojechać z uwagi na zbyt dużą odległość wykonujemy je online.

Projekt pomaga nam w sprecyzowaniu oczekiwań klienta, możliwość wyobrażenia sobie swojej posesji przed przystąpieniem do realizacji zamówienia oraz naniesienia ewentualnej korekty. Wyliczenia potrzebnego materiału i przygotowania kosztorysu.

 

projekt_2d_(dwuwymiarowy).jpg

11.jpg

Powyżej przykładowy projekt tej samej posesji w wersji 2D (z lewej) i 3D (z prawej).

ZAKRES PRACY
Projektu aranżacji nawierzchni z kostki brukowej w technologii 2D i 3D

1. Pomiar u klienta:
a) przyjazd do klienta i wykonanie pomiarów budynków oraz działki,
b) sfotografowanie budynku i otoczenia,
c) sprecyzowanie oczekiwań klienta.

2. Wykonanie projektu w biurze:

a) zeskalowanie wymiarów działki i budynków,
b) wprowadzenie rzeczywistych wymiarów działki i budynków,
c) wrysowanie ustalonego obszaru kostki (szerokość chodnika, opasek, drogi dojazdowej itd.),
d) wrysowanie trójwymiarowych obiektów,
e) zaprojektowanie aranżacji nawierzchni.

3. Przesłanie zdjęć z projektu drogą e-mailową lub przedstawienie wizualizacji w siedzibie firmy:
a) komputerowa wizualizacja projektu,
b) nanoszenie ewentualnych korekt na bieżąco,
c) uzgodnienie ostatecznej wersji projektu i wszelkich szczegółów.

4. Wykonanie gotowego wydruku z wymiarami.

5. Sporządzenie obmiaru z ilością metrów danego materiału (kostki, obrzeży, palisady itd.)

6. Przygotowanie kosztorysu.

7. Wyszukanie i prezentacja najlepszej oferty brukarskiej.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Licznik odwiedzin: 93556